Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy obejdzie się bez lakiernika ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy obejdzie się bez lakiernika ?

    Zamieszczone przez greg505
    Zamieszczone przez Panoramix
    Zamieszczone przez greg505
    ja tez mam zamiar zaczac lac 98 na Auchanie, wyjdzie taniej niz 95 na innej stacji
    Gdzie Auchan ma stacje w Krakowie? może ja też się załapię?
    Bonarka

    Ceny paliw
    E 95: 5,11 zł
    E 98: 5,28 zł
    Dzięki - to się może spotkamy :P

  • #2
    Czy obejdzie się bez lakiernika ?

    Witam. Jako, że na moim tylnim zderzaku były 2 pęknięcia i do tego miałem lekko połamaną tą czarną osłonę od dołu (wysoki krawężnik) trafiłem okazje i kupiłem zderzak w tym samym kolorze auta co moje. Zderzaka stan bardzo dobry tylko ma małą skaze jakby go ktoś przypalił dziurka na wielkość paznokcia może nawet mniejsza. Wstawiam fotki do oceny. Obejdzie się bez lakiernika ? mam lakier ze skody w takim małych tubkach (podkład chyba i bezbarwny) 2 opakowania.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że spokojnie to zrobisz. Trochę szpachli, mała zaprawka i będzie ok. Ewentualnie:
      [youtube] [/youtube]
      Produkty mają swoją półkę w Castoramach.
      Piter
      tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
      KM i Nm dołożył gregor10

      Komentarz


      • #4
        będziesz musiał lakierować lecz przed lakierowaniem lekko zmatowić lakier nałożyć szpachlę odczekać chwilkę i zeszlifować, następnie położyć podkład lakier i bezbarwny i będzie jak nowe

        Komentarz


        • #5
          Nie potrzebujesz lakiernika do tego, to malutkia skaza z którą sobie spokojnie samemu poradisz.
          zakładanie ogrodów we wrocławiu

          Komentarz


          • #6
            Lukas25wsm, jak chcesz możesz się samemu pobawić ale lepiej daj do lakiernika , bo jak kupisz wszystko co potrzebne do tego to wyjdzie cię tyle samo co usługa u lakiernika .

            Potrzebny będzie ci szpachel do plastiku , różne papiery ścierne na sucho i na mokro , podkład na plastik , podkład wypełniający , baza , klar , pasta polerska i polerka
            Daniel

            Komentarz


            • #7
              Zrób sobie pędzelka na tym wyrwaniu.
              To jest na samym dole nie będzie się rzucało w oczy.
              pozdrowienia

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X